- FRACTAL DESIGN

Цена
€89 99 / 176 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fractal-design.com/products/cases/pop/pop-mini-air/rgb-black-tg-clear/
Form factor
mATX / Mini ITX
Slots for devices
Dedicated 2.5" drive mounts:4 (2 included)
Combined 3.5/2.5” drive mounts:2 (2 Included)
5.25” drive mounts:2
I/O
2x USB 3.0*, Audio, RGB controller
Cooling
Total fan mounts:5x 120 mm or 2x 140 mm + 1x 120 mm
Front fan:2x 120/ 1x 140 mm (2x Aspect 12 RGB included)
Top fan:2x 120/ 1x 140 mm
Rear fan:1x 120 mm (1x Aspect 12 RGB included)
Bottom fan:N/A
Dust filters:Top (perforated plastic), PSU (nylon), Front (perforated steel)
Cable routing grommets:No
Fixed cable ties:Yes, 2 pcs
Front radiator:Up to 240 mm
Top radiator:Up to 240 mm (Up to 46mm RAM height)
Rear radiator:1x 120 mm
Bottom radiator:N/A
Expansion slots
4
Other
Power supply type:ATX
PSU max length:150 mm
GPU max length:365 mm with front fan mounted
CPU cooler max height:170 mm
Dimensions
432 x 215 x 393 mm
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Form Factor | mATX / Mini ITX |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/cases/pop/pop-mini-air/rgb-black-tg-clear/ |
| I/O | 2x USB 3.0*, Audio, RGB controller |
| Expansion Slots | 4 |
| Dimensions | 432 x 215 x 393 mm |
| Warranty | 24 Months |
| Cooling | Bottom fan:N/A |
| Cooling | Cable routing grommets:No |
| Cooling | Fixed cable ties:Yes, 2 pcs |
| Cooling | Rear radiator:1x 120 mm |
| Cooling | Front radiator:Up to 240 mm |
| Cooling | Total fan mounts:5x 120 mm or 2x 140 mm + 1x 120 mm |
| Cooling | Front fan:2x 120/ 1x 140 mm (2x Aspect 12 RGB included) |
| Cooling | Top fan:2x 120/ 1x 140 mm |
| Cooling | Rear fan:1x 120 mm (1x Aspect 12 RGB included) |
| Cooling | Dust filters:Top (perforated plastic), PSU (nylon), Front (perforated steel) |
| Cooling | Top radiator:Up to 240 mm (Up to 46mm RAM height) |
| Cooling | Bottom radiator:N/A |
| Slots for devices | Dedicated 2.5" drive mounts:4 (2 included) |
| Slots for devices | 5.25” drive mounts:2 |
| Slots for devices | Combined 3.5/2.5” drive mounts:2 (2 Included) |
| Other | Power Supply Type:ATX |
| Other | CPU cooler max height:170 mm |
| Other | PSU max length:150 mm |
| Other | GPU max length:365 mm with front fan mounted |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 365 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 170 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240/280mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.8 кг |
| Тегло | 0.00кг |
Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint
Компактна, но просторна, кутията Fractal Design Pop Mini Air RGB предлага отличен въздушен поток и зашеметяващо RGB осветление в mid-tower дизайн. Със страничен панел от закалено стъкло и три предварително инсталирани Aspect 12 RGB вентилатора, тази кутия показва вашата система, докато поддържа компонентите хладни.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Мрежест преден панел и три включени 120mm RGB вентилатора осигуряват оптимално охлаждане на компонентите.
- Зашеметяващо RGB осветление — Три Aspect 12 RGB вентилатора с вграден контролер създават живи светлинни ефекти без допълнителен хардуер.
- Компактна универсалност — Поддържа ATX дънни платки, дълги GPU до 365mm и високи CPU охладители до 170mm в компактен mid-tower форм фактор.
- Чиста естетика — Страничен панел от закалено стъкло с прозрачен оттенък показва вашата система, докато минималистичният дизайн пасва на всяка настройка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 365 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 170 mm |
| Включени вентилатори (брой) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240/280mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.8 kg |
Какво има в кутията
- Кутия Pop Mini Air RGB
- 3x Aspect 12 RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








